׳§׳•׳¨׳¡׳™ ׳™׳¡׳•׳“ |
1411930801 | קניין רוחני | פרופ' אלקין-קורן ניבה
| א' | ב | 14:00-12:00 | 204 | 4 ש"ס | |
1411930801 | קניין רוחני | פרופ' אלקין-קורן ניבה
| א' | ה | 14:00-12:00 | 204 | | |
1411930501 | הגבלים עסקיים א' | פרופ' גילה דיויד
| א' | ד | 16:00-14:00 | 301 | 2 ש"ס | |
1411930601 | המקצוע המשפטי - תיאוריה, פרקטיקה ואתיקה | פרופ' זיו נטע
| א' | ב | 14:00-12:00 | 100 - אולם קגן | 4 ש"ס | |
1411930601 | המקצוע המשפטי - תיאוריה, פרקטיקה ואתיקה | פרופ' זיו נטע
| א' | ה | 14:00-12:00 | 100 - אולם קגן | | |
1411930301 | דיני מיסים | פרופ' טבח אברהם
| א' | ב | 12:00-10:00 | 206 | 4 ש"ס | |
1411930301 | דיני מיסים | פרופ' טבח אברהם
| א' | ה | 12:00-10:00 | 206 | | |
1411933010 | דיון אזרחי | ד"ר לביא שי נ.
| א' | א | 10:00-08:30 | 308- אולם בן שמש | 4 ש"ס | |
1411933010 | דיון אזרחי | ד"ר לביא שי נ.
| א' | ד | 10:00-08:30 | 308- אולם בן שמש | | |
1411931601 | עשיית עושר ולא במשפט | ד"ר נפתלי בן-ציון יפעת
| א' | ה | 12:00-10:00 | 301 | 2 ש"ס | |
1411934101 | דיון פלילי | ד"ר פונדיק עמית
| א' | א | 18:00-16:00 | 103 | 4 ש"ס | |
1411934101 | דיון פלילי | ד"ר פונדיק עמית
| א' | ד | 18:00-16:00 | 103 | | |
1411933410 | דיני ראיות | פרופ' קיטאי-סנג'רו רינת
| א' | א | 16:00-14:00 | 308- אולם בן שמש | 4 ש"ס | |
1411933410 | דיני ראיות | פרופ' קיטאי-סנג'רו רינת
| א' | ד | 16:00-14:00 | 308- אולם בן שמש | | |
1411930701 | משפט בינלאומי פרטי | פרופ' קלמנט אלון
| א' | א | 12:00-10:00 | 102 - אולם מירון | 4 ש"ס | |
1411930701 | משפט בינלאומי פרטי | פרופ' קלמנט אלון
| א' | ד | 12:00-10:00 | 102 - אולם מירון | | |
1411930901 | אפליה | ד"ר תירוש יופי
| א' | ב | 18:00-16:00 | 301 | 4 ש"ס | |
1411930901 | אפליה | ד"ר תירוש יופי
| א' | ה | 18:00-16:00 | זום | | |
1411931501 | הגבלים עסקיים ב' | פרופ' גילה דיויד
| ב' | ד | 16:00-14:00 | 204 | 2 ש"ס | |
1411930201 | אמצעי תשלום ומסמכים סחירים | פרופ' וסטרייך אלימלך
| ב' | א | 14:00-12:00 | 209 - אולם קפלון | 4 ש"ס | |
1411930201 | אמצעי תשלום ומסמכים סחירים | פרופ' וסטרייך אלימלך
| ב' | ד | 14:00-12:00 | 209 - אולם קפלון | | |
1411930810 | קניין רוחני | פרופ' חורי אמיר
| ב' | ב | 12:00-10:00 | 100 - אולם קגן | 4 ש"ס | |
1411930810 | קניין רוחני | פרופ' חורי אמיר
| ב' | ה | 12:00-10:00 | 100 - אולם קגן | | |
1411931301 | דיני שיעבודים | מר מיכאלי אהרן
| ב' | ב | 10:00-08:30 | 209 - אולם קפלון | 2 ש"ס | |
1411930310 | דיני מיסים | פרופ' מרגליות יורם
| ב' | ב | 14:00-12:00 | 209 - אולם קפלון | 4 ש"ס | |
1411930310 | דיני מיסים | פרופ' מרגליות יורם
| ב' | ה | 14:00-12:00 | 209 - אולם קפלון | | |
1411933101 | דיון פלילי | ד"ר ספיר יואב
| ב' | ב | 18:00-16:00 | 308- אולם בן שמש | 3 ש"ס | |
1411933102 | דיון פלילי-קבוצה א' | מר בלפור יגאל
| ב' | ב | 19:45-18:15 | 308- אולם בן שמש | | אחת לשבועיים |
1411933103 | דיון פלילי-קבוצה ב' | מר בלפור יגאל
| ב' | ב | 19:45-18:15 | 308- אולם בן שמש | | אחת לשבועיים |
1411933401 | דיני ראיות | ד"ר פונדיק עמית
| ב' | א | 14:00-12:00 | 100 - אולם קגן | 4 ש"ס | |
1411933401 | דיני ראיות | ד"ר פונדיק עמית
| ב' | ד | 14:00-12:00 | 100 - אולם קגן | | |
1411931001 | דיני ניירות ערך | פרופ' קמר אהוד
| ב' | א | 12:00-10:00 | 308- אולם בן שמש | 4 ש"ס | |
1411931001 | דיני ניירות ערך | פרופ' קמר אהוד
| ב' | ד | 12:00-10:00 | 308- אולם בן שמש | | |
1411933001 | דיון אזרחי | פרופ' רוזן-צבי יששכר
| ב' | א | 16:00-14:00 | 304 | 4 ש"ס | |
1411933001 | דיון אזרחי | פרופ' רוזן-צבי יששכר
| ב' | ד | 10:00-08:30 | 304 | | |
1411931401 | דיני סביבה | ד"ר שור דוד
| ב' | א | 14:00-12:00 | 204 | 4 ש"ס | |
1411931401 | דיני סביבה | ד"ר שור דוד
| ב' | ד | 14:00-12:00 | 204 | | |
׳§׳•׳¨׳¡׳™׳ ׳׳×׳§׳“׳׳™׳ |
1411935201 | סרבנות גט - איך יוצאים מזה? | ד"ר עליזה בזק
| א' | ב | 14:00-12:00 | 209 - אולם קפלון | 2 ש"ס | |
1411933901 | מיזוגים ורכישות | פרופ' חמדני אסף מר וול אברהם
| א' | א | 14:00-12:00 | 308- אולם בן שמש | 4 ש"ס | |
1411933901 | מיזוגים ורכישות | פרופ' חמדני אסף מר וול אברהם
| א' | ד | 14:00-12:00 | 308- אולם בן שמש | | |
1411933501 | מימון חברות | פרופ' טבח אברהם
| א' | ב | 10:00-08:30 | 206 | 4 ש"ס | |
1411933501 | מימון חברות | פרופ' טבח אברהם
| א' | ה | 10:00-08:30 | 206 | | |
1411934201 | דיני ירושה והמשפט האזרחי | מר מנדלסון יוסף
| א' | ב | 16:00-14:00 | 308- אולם בן שמש | 2 ש"ס | |
1411935501 | צמיחה כלכלית וצדק חלוקתי | פרופ' מרגליות יורם
| א' | ד | 14:00-12:00 | 209 - אולם קפלון | 4 ש"ס | |
1411934401 | סוגיות מתקדמות משפט עברי | ד"ר קופר לוי
| א' | ד | 16:00-14:00 | 100 - אולם קגן | 2 ש"ס | |
1411935401 | Global Governance and Human Rights | ד"ר לוסטיג דורין
| ב' | ב | 14:00-12:00 | 207 | 4 ש"ס | |
1411935401 | Global Governance and Human Rights | ד"ר לוסטיג דורין
| ב' | ה | 14:00-12:00 | 207 | | |
1411935101 | סוגיות מתקדמות במשפט בינלאומי פומבי | ד"ר ליבליך אליאב
| ב' | ב | 14:00-12:00 | 206 | 4 ש"ס | |
1411935101 | סוגיות מתקדמות במשפט בינלאומי פומבי | ד"ר ליבליך אליאב
| ב' | ה | 14:00-12:00 | 206 | | |
1411934801 | סוגיות מתקדמות בדיני עבודה | פרופ' מונדלק גיא
| ב' | ד | 12:00-10:00 | 209 - אולם קפלון | 2 ש"ס | |
1411935001 | דיני התכנון והבנייה | עו"ד מנוח רמי
| ב' | ב | 16:00-14:00 | 100 - אולם קגן | 2 ש"ס | |
1411935301 | אכיפה וציות בתאגיד | ד"ר קידרון איתן עו"ד ששון יובל זכריה
| ב' | ב | 18:00-16:00 | 100 - אולם קגן | 2 ש"ס | |